Język polskiEnglish language
Produkty Firma Współpraca Kontakt Nowości Sklep online Pobierz
Firma
Pixelplan logo Firma PIXELPLAN została założona w 2008 roku w celu wprowadzenia na rynek nowego rodzaju wizualizacji obiektów architektonicznych opartych na wirtualnych spacerach. Podstawą do założenia firmy było rozwijane przez wiele lat oprogramowanie do grafiki trójwymiarowej. Przez ten okres zyskiwaliśmy doświadczenie oraz budowaliśmy zaawansowane rozwiązania techniczne. Owocem naszej pracy jest PIXELPLAN Flow Architect Studio 3D. Pierwszy pakiet oprogramowania przeznaczony do tworzenia wirtualnych spacerów, który udostępnia tak zaawansowaną technologię swoim użytkownikom.
Nasze nowatorskie oprogramowanie umożliwia tworzenie wizualizacji, które w nieosiągalny do tej pory sposób, przekazują specyficzne cechy projektu. Wizualizacje, stworzone przy użyciu Flow Architect Studio 3D, różnią się od dotychczasowych, realizowanych na zasadzie filmu tym, że umożliwiają wirtualne spacery i interakcje z elementami otoczenia w przestrzeni wykreowanej na ekranie komputera. Dzięki temu u odbiorcy budowane jest dużo silniejsze wrażenie realizmu. Może on odkryć walory projektu dużo szybciej i pełniej, niż w przypadku użycia tradycyjnych metod prezentacji.
Misja
Naszą misją jest tworzenie możliwie jak najlepszych narzędzi do projektowania wizualizacji dowolnego obiektu, konstrukcji lub produktu.
Kontakt
Pixelplan S.C.
ul. Francuska 19/2a, 40-027 Katowice
e-mail: pixelplan(at)pixelplan.pl
Partnerzy i kluczowi klienci
Compass Software Logo Ko-Eko Logo Wizualizacje.edu.pl Logo Pro-Inwest Logo www.budownictwopolskie.pl
Copyright © 2008 - 2019 Pixelplan S.C., Wszystkie prawa zastrzeżone.