Język polskiEnglish language
Produkty Firma Współpraca Kontakt Nowości Sklep online Pobierz
Flow Architect Studio 3D to pakiet oprogramowania do projektowania i prezentacji. Umożliwia projektowanie i wizualizowanie w 3D, dowolnej sceny lub obiektu, na przykład: budynku, wnętrza, przestrzeni lub produktu.
Flow Architect Studio 3D pomaga prezentować twoją prace innym za pomocą zdjęć, filmów i trójwymiarowego wirtualnego spaceru. Wirtualny spacer to, udostępnialna innym, ineraktywna prezentacja w czasie rzeczywistym w formie zwykłej aplikacji zawartej w pojedyńczym pliku exe, którą możesz pokazać swoim klientom lub publiczności oraz udostępniać na stronach internetowych.
www.dobreprogramy.pl Biznes Katowice czytaj dalej
Easy Walk 3D to aplikacja, która pozwala na import Twoich danych 3D i szybką ich konwersję w interaktywny wirtualny spacer 3D. Nie można tego zrobic prościej. Utwórz projekt Easy Walk 3D, zaimportuj swoje dane 3D, i wygeneruj wizualizację w odpowiedniej dla siebie formie.
Za pomocą Easy Walk 3D możesz tworzyć projekty przystosowane do publikacji na stronach internetowych.
O4C - Objects For Clients to technologia rozwijana przez PIXELPLAN, która umożliwia prezentowanie Twojej pracy i projektów Twoim klientom w szybki i wygodny sposób. Technologia ta, została zaprojektowana do współpracy z oprogramowaniem CAD, którego używasz do tworzenia swoich produktów.
O4C exporter integruje się z oprogramowaniem CAD lub pracuje jako samowystarczalna aplikacja. Umożliwiwia ona eksport zabezpieczonych podpisem plików w formacie O4C, które mogą być później oglądane przez Twoich klientów w darmowym programie O4C Viewer. W tej chwili O4C jest zintegrowane z oprogramowaniem CAD do projektowania schodów firmy Compass.
CubeWalk jest to technologia wirtulanego spaceru 3D bazująca na HTML5. CubeWalk opiera się o predefiniowane zbiory cubemap, w całości tworzących wirtualny spacer 3D, który można oglądać na stronie internetowej za pomocą odtwarzacza CubeWalk wykonanego w javascript.
CubeWalk nie wymaga żadnych dodadków czy wtyczek. Działa tylko na przeglądarkach wpierających HTML5.
Copyright © 2008 - 2018 Pixelplan S.C., Wszystkie prawa zastrzeżone.